Рівненщина: у лікарні аудитори виявили порушень на майже півмільйона гривень

У фінансово-господарській діяльності Рівненської центральної районної лікарні виявили порушень на 441,3 тисячі гривень. Про це кореспонденту ERVE.UA повідомили в Управлінні Західного офісу Держаудитслужби.

Під час планової ревізії у лікарні встановлено факти неправильного нарахування та сплатили єдиного соціального внеску, що призвело до втрат на загальну суму 142,7 тисячі гривень.

Також аудитори виявили, що із січня 2014 року по травень 2017 року видатки спеціального фонду кошторису з надання платних послуг покривалися коштами загального фонду і спрямовувались на придбання матеріальних цінностей, медикаментів та харчових продуктів.

Це призвело до 194,2 тисячі гривень втрат.  Окрім того, медичний заклад зайво витратив кошти на оплату комунальних послуг та ремонтних робіт, із порушенням законодавства здійснив видатки, пов’язані з оплатою праці тощо.

За результатами ревізії складено 17 протоколів про адміністративні правопорушення. Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів. Завдяки діям державних аудиторів виявлені фінансові порушення керівництво районної лікарні повністю усунуло.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: