Презентували електронний бюджет Рівного

фото:Полтава 365

У Рівному презентували бюджетну карту міста. Для цього було проаналізовано минулорічні витрати п’яти управлінь міської ради. Мова йде про капітальні видатки на суму близько 150 мільйонів гривень. Як інформує кореспондент ERVE.UA, дані надали самі управління і протягом кількох тижнів їх опрацьовували спеціалісти компанії «Info-Light».

Зокрема, вони нанесли на карту дані з управління економіки, УЖКГ, управління культури, управління молоді та спорту. Крім того, окремо можна побачити видатки на ОСББ та ремонтів і реконструкції приміщень управління освіти.

Зауважимо, що це вже третій проект (після системи комунікації депутатів та виборців і гуманітарної карти), який реалізовують ці спеціалісти.

«Карта дасть змогу всім рівнянам подивитися на що конкретно були використанні гроші 2017-го року. Наприклад, якому ОСББ і на що дали кошти. Скільки пішло на ремонт вулиці Шухевича, де відремонтували школу чи садочок. Цю інформацію можна отримати шляхом запиту, але зазвичай відповіді дуже сухі та не всім зрозумілі. Тому ми вирішили нанести дані на інтерактивну карту, яка буде зручна всім. Необхідно лише одним кліком комп’ютерної мишки натиснути на цікавий нам об’єкт. Після того, як буде затверджений бюджет 2018 ми його теж нанесемо на карту »,- зазначив розробник карти, депутат Рівнеради Назарій Поліщук.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: