Півмільярда гривень вкладуть у дороги Рівненщини

Цього року на ремонт доріг в Рівненській області виділили півмільярда гривень. Більша частина, а саме 300 мільйонів гривень, надійшла у бюджет області із перевиконання митниці. На ремонт доріг по області виділили 158 мільйонів гривень. Про це інформує кореспондент ERVE.UA.

Вчора, 24 квітня, Укравтодор визнав трасу «Городище – Рівне – Старокостянтинів» дорогою національного значення. Нині вона знаходиться у жахливому стані. На її ремонт виділять 300 мільйонів гривень.

Відремонтують також три кілометри дороги від села Серників до села Бірд у Зарічненському районі. По цій дорозі возитимуть дітей в опорну школу. У Володимирецькому районі прокладатимуть дорогу до Білого озера. 

У напрямку Острога відремонтують Здолбунівську об`їзну, що на ділянці дороги «Рівне – Здовбиця», а також дорогу «Острог-Грем`яче». Не оминуть відрізок шляху «Рівне – Луцьк» від Луцького кільця до Карпилівського кільця. Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко зауважив, що по якості дорога буде, не гіршою, аніж траса «Київ-Чоп».

Окрім цього, у Сарнах та у селі Ремчиці планують відремонтувати мости. Усі роботи планують завершити восени цього року.

Вікторія МАКСИМЧУК

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: