Пікет біля ОДА: фермери просили не забирати в них останнє (ФОТО)

Біля стін Рівненської ОДА аграрії та фермери Рівненщини просили керівництво області звернутися до уряду та профільного міністерства із проханням не відміняти спеціальний сільськогосподарський режим. Про це повідомляє кореспондент ERVE.UA


Через нову податкову політику, яку намагаються запровадити, приватні підприємці втратять близько 20% свого заробітку. І будуть не в змозі купувати засоби захисту для рослин, міндобрива та розвивати тваринництво. За їх словами, завдяки цьому спеціальному режиму вони виживають та мають змогу конкурувати із товарами, які сюди привозить із Євросоюзу. Фермер із села Урвенна Здолбунівського району Юрій Гульчук, якому дісталося 3 гектари землі у спадок від бабусі, надзвичайно занепокоєний таким станом речей. 

«Зараз спеціальний режим дозволяє не помножити фермерів на нуль, адже ми можемо закупити міндобрива, які впливають на родючість ґрунту. Новий закон зруйнує все те, що є доброго в сільському господарстві області. До того дійде, що люди почнуть масово втікати із сіл, адже їм не буде на що жити», - говорить чоловік. Заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський запевнив мітингарів, що їх вимоги до Кабміну та профільних міністерств передадуть. 

«Сьогодні до вечора разом із вашими вимогами до Києва надійде й позиція адміністрації. Будьте певні, ми вас підтримуємо», - звернувся Юрій Приварський.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: