«Немає що сказати людям», - рівненський начальник про подорожчання проїзду в маршрутках

З дня на день на Рівненщині почне дорожчати проїзд у приміських і міжміських автобусах. Про це інформує кореспондент ERVE.UA.

Інформація про підняття цін уже розміщена на деяких маршрутах. Для прикладу, маршрутки Рівне-Здолбунів із 5 числа возитимуть пасажирів за 12 гривень (тобто дорожчає орієнтовно на 30%).


Кореспондент ERVE.UA звернувся за коментарем до управління інфраструктури та промисловості Рівненської ОДА. Його начальник Федір Мисюра пояснив, що із таким підвищенням і йому, і пасажирам доведеться просто змиритись.

- Мені потрапляє вже така інформація, що з 5-го числа в зв’язку із здорожчанням палива і підняттям мінімальної зарплати, проїзд піднімають до 65 копійок за кілометр (наразі він становить 50 копійок, - ред..). На жаль, адміністрація сьогодні не має впливу на погодження тарифів, бо у березні минулого року Кабмін зняв відповідну норму (мова про міжміські і приміські маршрути, у містах тарифи поки що регулюють виконкоми, - ред.). Таким чином було встановлено вільне тарифоутворення.

Соромно перед людьми, дійсно – нема що сказати, от немає! Зв’язала держава руки навіть не спереду, а ззаду. Якби сьогодні до мене принесли погодження тарифу – я б його не погодив. Паливо дійсно за рік «стрибнуло» на 3 гривні, але чомусь заправки ніхто не чіпає. Неприємна ситуація…, - зазначив Федір Мисюра.


 Віктор СУХОВІЙ

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: