На що витратять 74 мільйони гривень обласного бюджету

З бюджету розвитку Рівненщини виділили 74 мільйони гривень, які витратять на реконструкцію та будівництво шкіл, дитсадків та лікарень. Про це інформує кореспондент ERVE.UA з посиланням на прес-службу РОДА.

Майже 10 мільйонів піде на будівництво пускового комплексу другої черги обласного онкодиспансеру. 5 мільйонів спрямують на будівництво універсального спортзалу спорткомплексу по вул. Макарова в Рівному, а понад 2,5 мільйони – на культурно-спортивний комплекс у селі Бродниця Зарічненського району.

На створення відділення обліку бездомних обласного центру з надання соціальних послуг по вул. Ж.Кюрі, 21 в Рівному виділили 2 мільйони 271 тисяч. За 3 мільйони гривень проведуть реконструкцію будівлі станції обеззараження стічних вод під харчоблок обласного протитуберкульозного диспансера, а 1 мільйон 600 тисяч гривень – благоустрій території обласної дитячої лікарні.

1 мільйон 800 тисяч гривень передбачені на будівництво дитсадка в селі Орлівка Березнівського району, по 2 мільйони – на дошкільний заклад у Новомильську, що на Здолбунівщині, та НВК в Борбині Млинівського району.
1 мільйон піде на реконструкцію будівлі Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Крім того, профінансують реконструкцію обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, а також будівлі шкіл у селі Соснівка Дубенського району, Цепцевичі Сарненського, Степангород Володимирецького та інших.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: