На Рівненщні міському голові удвічі збільшать зарплату, бо «заслужив»

Мова йде про мера Дубна Василя Антонюка. Із першого січня його зарплатня подвоїться, якщо проголосують депутати. А як свідчить практика, депутати проти мера не йдуть, інформує кореспондент ERVE.UA.

 

Посилаючись на одну з постанов Кабміну, у Дубні в проекті рішення йдеться наступне:


1. Установити міському голові Антонюку В.М. надбавку за високі досягнення у праці у розмірі 100 % посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.

2. Здійснювати міському голові Антонюку В.М. щомісячні преміювання та преміювання до державних і професійних свят (Дня Незалежності України, Дня Конституції України та Дня місцевого самоврядування) у розмірі 90 % середньомісячної заробітної плати у межах коштів, передбачених на преміювання та економії фонду оплати праці.

3. Надавати міському голові Антонюку В.М. матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати та у межах видатків, затверджених на оплату праці.

4. Умови оплати праці міського голови Антонюка В.М., визначені цим рішенням, застосовуються з 01 січня 2017 року.

 

Зазначимо, що сесія Дубенської міської ради має відбутися в п`ятницю, 23 грудня. Також варто нагадати, що зарплатня Василя Антонюка на слуху вже не один рік. Спочатку дубенську громадськість обурило те, що у період гарячих боїв на Сході та сотень смертей зарплата мера виросла удвічі. Тоді, якщо вірити інформації у ЗМІ, він став отримувати орієнтовно 15 тисяч на місяць, тобто навіть більше, ніж мер Рівного. Тепер же Василь Антонюк чекатиме чергового підвищення свого доходу.


Віктор СУХОВІЙ

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: