На Рівненщині оприлюднили перелік зарплатних підприємств-боржників

З початку 2016 року головні інспектори Управління Держпраці у Рівненській області перевірили 26 підприємств, які несвоєчасно виплачують заробітну плату найманим працівникам. На перевірених підприємствах заборгованість із виплати заробітної плати для 1991 найманого працівника складала майже 9 мільйонів гривень, в тому числі звільненим працівникам – понад 600 тисяч. Про це інформує ERVE.UA з посиланням на прес-службу Управління Держпраці у Рівненській області.


За результатами перевірок керівникам підприємств-боржників вручено 25 приписів з вимогою усунути виявлені порушення законодавства про працю, складено та передано на розгляд до суду 18 протоколів про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 41 КУпАП, та 1 протокол – за ст.188-6 КУпАП.

 

Окрім того, винесено 4 постанови про накладення штрафу відповідно до статті 265 КЗпП України, на суму 17400 грн. (сплачено 13050грн.) (ПП «Біонт-Сервіс-Рівне», КП «Управління майновим комплексом», ДП «Рівненський цех електрозв’язку», ПСГП «Волинь»).

 

Матеріали 10 перевірок з ознаками злочину, передбаченого ст. 175 КК України скеровані для розгляду та надання юридичної оцінки до правоохоронних органів:

 

- ДП «Рівненський авторемзавод»;
- ДП «Прикарпатзахідтранс» (порушено);
- ПрАТ «Рівнеліфт» (порушено);
- КП «Управління майновим комплексом» Здолбунівської районної ради;
- Санаторій профілакторій РДГУ (порушено);
- ТОВ «Рівнешляхбуд» (порушено);
- ТОВ «Селищанський гранкар’єр»;
- Рівненська філія ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу»;
- Томашгородське ВУЖКГ;
- ТОВ «Рокитнівський спецкар’єр».

 

В результаті вжитих заходів найманим працівникам виплачено 4249,58 тис.грн. заборгованої заробітної плати (ПАТ «Рівнеліфт», ВАТ «Берестовецький спецкар’єр», Томашгородське ВУЖКГ, ДП «Рівненський цех електозв’язку», ПСП «Волинь» та ін.) Винесено судових рішень щодо адміністративних стягнень – 13, з них з накладенням штрафних санкцій – 8, на суму 4 080 грн.

Найбільший борг залишається на підприємствах:
- ДП «Рівненський авторемзавод» - 1980,5тис. грн.;
- ПрАТ «Рівнеліфт» - 678,5тис. грн.;
та підприємствах – банкрутах:
- ЗАТ «Рівненський ливарний завод» - 2273,4 тис. грн.;
- ВАТ «Сарненський комбінат хлібопродуктів» - 1038,1 тис. грн.

Віктор СУХОВІЙ

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: