На фірмі змінився головний бухгалтер: податкова дає поради рівнянам

Ілюстраційне фото: АФ Синтез

В Державній податковій інспекції у місті Рівному звертають увагу суб’єктів господарювання на зміну особи, відповідальної за ведення бухгалтерського та податкового обліку на підприємстві. Відтак, до контролюючих органів необхідно подати заяву за формою №1-ОПП у 10-денний строк з дня виникнення змін в облікових даних. Про це інформує кореспондент ERVE.UA з посиланням на Державну податкову інспекцію у місті Рівному.

Врахуйте, що при поданні цієї зави з позначкою «Відомості про особу, відповідальну за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку» заповнюються 1,2,4 та 10 поля заяви. Інформація про засновників не подається.

Водночас платники податків, які уклали з відповідним контролюючим органом договір про визнання електронних документів, можуть подати заяву за формою №1-0ПП з позначкою «Відомості про особу, відповідальну за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку» засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством. 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: