Куди скаржитись, якщо начальник «тринькає» бюджетні гроші

Жителі області можуть поскаржитись на зловживання чи порушення фінансово-бюджетної дисципліни, порушення законодавства при витрачанні бюджетних коштів установами, державними чи комунальними підприємствами, неправомірні дії та рішення службових осіб управління при здійсненні ними своїх повноважень тощо. Про це інформує ERVE.UA з посиланням на прес-службу Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області.


Усі скарги приймаються за телефоном 26-44-35. Зворотний зв’язок управління з громадськістю забезпечується щодня (крім вихідних та святкових днів) з 9 до 18 години (у п’ятницю з 9 до 16 годин 45 хвилин).

Крім того, протягом робочого дня зі скаргами, запитаннями та пропозиціями можна звертатися в Управління Західного офісу Держаудитслужби за телефоном (032)255-41-88 та за номером (032)260-31-70 повідомляти про вчинки працівників Держаудитслужби, які мають ознаки корупційних дій. «Телефон довіри» Державної аудиторської служби України - (044)425-38-18.

Нагадаємо, Держфінінспекції на Рівненщині більше немає. Тепер після реорганізації замість неї є підрозділ Дежаудитслужби України. Він приєднаний до Західного офісу Держаудитслужби, його центр розташовано у Львові. Окрім Львівської та Рівненської, до складу Західного офісу увійшло ще шість областей: Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Тернопільська, Чернівецька та Хмельницька. 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: