Фінансова халатність: скількох людей звільнили та покарали за розтрату бюджетних коштів

Майже 22,5 мільйона гривень втрат державних коштів. Саме стільки помітили в минулому році спеціалісти Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області. Про це інформує ERVE.UA з посиланням на прес-службу відомства.

Загалом ревізори провели майже 70 контрольних заходів. Серед найбільш масштабних – проведені за централізованим дорученням Держаудитслужби України ревізії двох відокремлених структурних підрозділів ДП «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом», де виявлено втрат ресурсів на 2405,23 тис. грн. Також були ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності чотирьох підприємств та установ, що належать до сфери управління Державної пенітенціарної служби. Там виявлено фінансових порушень майже на 3 мільйона гривень. На понад мільйон гривень втрат ресурсів виявлено у фінансово-господарській діяльності двох ПТУ, які отримували фінансування на підготовку робітничих кадрів із державного та місцевих бюджетів.


За результатами проведених контрольних заходів 174 посадові особи притягнуто до адміністративної та 33 - до дисциплінарної та матеріальної відповідальності. З них 4 посадових осіб звільнено із займаних посад. Правоохоронними органами розпочато 7 досудових розслідувань.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: