7, 5 мільйонів гривень потрібно на впровадження енергоефективних проектів у області

ЕнергоЛайф.інфо

Сьогодні, 16 липня, відбулося засідання ради з проведення обласного конкурсу проектів з енергоефективності. Під час засідання розглянули усі 39 заявок, які надійшли до конкурсної дирекції. Про це повідомляє кореспондент ERVE.UA з посиланням на прес-службу Рівненської обласної ради.

Загалом було подано 54 заявки, але за підсумками обговорення рекомендовано до розгляду укомплектовані заявки, які відповідають вимогам програм, по 39 проектах загальною вартістю – 10, 4 мільйонів гривень, із них співфінансування з місцевих бюджетів – 2,9 мільйонів гривень.

Обласний бюджет – 7, 5 мільйонів гривень. Зокрема, Березнівський район – 2 проекти, Дубровицький – 3, Зарічненський – 1, Здолбунівський – 5, Корецький – 1, Костопільський – 3, Острозький – 3, Сарненський – 9, Рівненський – 1, Острог – 2, Млинівська ОТГ – 2, управління охорони здоров’я ОДА – 6, департамент соціального захисту населення ОДА – 1.

Члени конкурсної ради проголосували за усі проекти, які відповідають вимогам, а також прийняли рішення дати місяць часу на доопрацювання проектів, та розглянути їх на додатковому засіданні, яке планують зробити в серпні.

Під час засідання було прийнято рішення звернутися до обласної адміністрації, аби за результатами перевиконання бюджету знайти можливість до фінансування програми в можливих межах.

Відповідно до розрахунків економія паливно-ресурсів внаслідок впровадження заходів загальною вартістю складає 3,5 мільйонів гривень.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: