Встановлений у Рівному ТІЦ не залучатиме, а інформуватиме туристів

фото: Тарас Максименко

У Рівному готуються до відкриття першого туристично-інформаційного центру. Саму конструкцію «будівлі» встановили ще 1 січня неподалік органного залу, що на вулиці Соборній. А на останній сесії Рівнеради, яка відбулася минулого тижня, з бюджету міста депутати виділили 50 тисяч гривень на розробку сайту організації. Як інформує кореспондент ERVE.UA, він буде двомовним (українська/англійська) і міститиме інформацію про цікаві місця Рівного, готелі, кафе/ресторани, місця відпочинку і тд.

«Ми збираємо усі достовірні відомості про такі заклади. На сайті буде інформація про історію міста і сучасне місто. Хочемо розробити мапу на якій будуть різні місця з описами і фото. Крім того, буде розділ про події міста. Аби туристи, а також і місцеві жителі, могли дізнатися про різноманітні мистецькі, культурні, спортивні заходи та фестивалі. Сподіваємося, що центр буде корисний і рівнянам»,- зауважила керівник ТІЦ Олена Ойцюсь.

Крім неї у центрі працюватиме ще одна людина. Також залучатимуться екскурсоводи і гіди, перед якими стоїть завдання проводити нестандартні екскурсії містом, які б були цікаві місцевим.

«Орієнтується ТІЦ радше на українського туриста, аніж на іноземців. Кожному з відвідувачі центру потрібне буде різне. Комусь достатньо знати інформацію про хороші готелі та швидкісний Інтернет, іншому де смачно і дешево поїсти. Тому ми по максимуму наповнюватимемо сайт, розробляємо також поліграфічну продукцію. Можливо продаватимемо сувеніри, але не багато»,- додає Олена.

Коли ТІЦ запрацює поки не відомо, адже через погодні умови жодних робіт з оформлення приміщення нині не проводять. Ймовірно його відкриють у квітні.

Юлія ДРУКТЕЙНІТЕ

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: