Визначили «Кращу книгу Рівненщини»

Обласний конкурс «Краща книга Рівненщини» заснований Рівненським обласним відділення Української бібліотечної асоціації (РОВ УБА) у 2009 році та проходить щорічно у рамках Програми підтримки національного книговидання, популяризації української книги та сприяння книгорозповсюдженню в Рівненській області.
Основними завданнями конкурсу є виявлення кращих видань місцевих авторів, виховання культури читання та любові до книги серед дітей та молоді. Про це інформує кореспондент ERVE.UA з посиланням на Рівненську обласну універсальну наукову бібліотеку.

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека традиційно проводить конкурс «Краща книга Рівненщини».

Голосування за кращі книги 2018 року буде в шести номінаціях: «Краще історико-краєзнавче видання», «Краще довідкове видання», «Краща поетична збірка», «Краще прозове видання», «Краще видання з мемуаристики та документалістики», «Кращий літературний дебют».

У відділі акумуляції краєзнавчих документів та бібліографії презентується виставка «Книги Рівненщини 2017 року», які видані як на теренах Рівненщини так і за її межами. На виставці представлені книги з історії, документалістики, поетичні, прозові, дитячі та художні книги.

Виставка книг, виданих у 2017 році та анотовані каталоги видань за 2013-2016 роки допоможуть мешканцям Рівненщини визначити «Кращу книгу Рівненщини 2018 року». Ознайомитися з книгами можна протягом січня-лютого 2018 року. 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: