У центрі Рівного буде «Маленький Версаль» (ФОТО)

У Рівному презентували проект «Маленького Версалю», який планують облаштувати в парку Шевченка на місці розкопок підземелля. Як інформує кореспондент ERVE.UA, зроблять це за гроші європейського гранту – 443 тисячі євро.

Проектів оновлення об’єкту було кілька, але вибрали варіант, який запропонувала компанія «Апостроф».

«Це буде продовження «Зеленьки», реконструйовану літню естраду плануємо відкрити 1 червня. У найближчі два роки мають облаштувати «Маленький Версаль»»,- зауважив начальник міського управління культури Тарас Максименко.

Розкопки у підземеллі законсервують і музефікують, зроблять квест кімнати. Крім того, щодня рівняни та гості міста зможуть спостерігати за світломузичним шоу, яке проходитиме щодня.

«Ми обіграли діючий фонтан «Стоматолог». Трішки зменшиться глибина фонтану, таким чином буде менше навантаження на саме підземелля. Всі форми округлі і «вписуються» у загальний проект реконструкції «Зеленьки». Будуть зроблені додаткові місця для глядачів, які можна буде використовувати під час перегляду виступів на сцені. Всі об’єкти будуть підсвічені по периметру»,- зауважив архітектор компанії «Автограф» Віктор Сірочук.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: