У Рівному відбувся модний показ колекцій осінь-зима (ФОТО)

У суботу, 11 листопада, у Міському Будинку Культури відбувся XVI сезон FASHIONTIME. Під час нього був проведений модний показ колекцій осінь-зима. Свою колекцію одягу представляли не тільки рівненські дизайнери, а й навіть маестро української моди - Андре Тан. Про це інформує кореспондент ERVE.UA.

Подія була поділена на дві частини: шоу-рум та показ. Відбувалися майстер-класи гримування, стрижки, дегустація чаю, алкоголю та різних солодощів. А також презентація благодійного проекту «Життя дитини – серцебиття твоєї країни» разом з вихованцями школи ARTmodels.

«Вперше в Рівному модна подія відкрила двері в модний простір. Це вже 16 сезон FASHIONTIME. Особисто я стала його частиною приблизно 10 сезонів тому. Тут нереально крута атмосфера, велика кількість людей причетних до цієї події. Впевнена, що кожен гість прийшовши сюди поринає в атмосферу не тільки моди й стилю, а й атмосферу тепла й добра», - розповіла одна з організаторів заходу та ведуча події Яна Ліщин.

Рівненська дизайнер Катерина Гончарук проводила ексклюзивний показ новорічних костюмів та давала «поради стиліста».

У показі приймала участь знана у Рівному дизайнера Зоя Романова, яка продемонструвала актуальну автентику вишитого одягу. Свою дитячу колекцію продемонструвала рівнянка Юля Ковальчук.

Цей показ не обійшовся без нової колекції Любові Шипукової, яка приймала участь фактично у кожному FASHIONTIME.  Були представленістильні окуляри для дітей та дорослих.

Сам ж показ розпочався з жіночої колекції відомого українського дизайнера Андре Тана, а закінчився його ж чоловічою колекцією.

Дарина ГАПОНЮК

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: