У Рівному пропонують змінити маршрут №38(а)

Фото: Раді Трек

У Рівному пропонують змінити рух маршрутки №38(а). Відповідну петицію зареєстрував на сайті Рівненської міської ради Роман Стельмах. Про це інформує кореспондент ERVE.UA.

У тексті звернення йдеться: «Мешканцям мікрорайону Тютьковичі (в тому числі район Рівнеоблеенерго), а також мікрорайону Північний (А.Мельника та прилеглих вулиць) немає можливості вчасно та без пересадки доїхати до вулиці Дворецької, де розташовані лікувальний заклад Тубдиспансер, слідчий ізолятор, Онкодиспасер та Залізнична лікарня, а також ряд приватних організацій.

Оскільки маршрутні таксі №43 та №44 не дотримуються свого затвердженого графіку руху, здійснити доїзд (на роботу, до лікарів вчасно) з вищевказаних мікрорайонів неможливо, особливо вранці та ввечері (в години пік).

Тому, зважаючи на вищевикладене, прошу внести коригування у маршрут № 38А, а саме, щоб рух вищевказаного маршруту проходив із зупинками в напрямку вулиці Дворецької через зупинки по вул. А.Мельника (маг. «Тріумф» та наступна зупинка), вул. Р. Шухевича (зупинка «Час Пік»), вул. Князя Володимира (зупинка РДГУ та наступна зупинка), вул. Соборна (зупинка Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж) та далі по затвердженому маршруту».

Поки що цю петицію підтримали 43 рівнян.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: