ТОПовий український письменник привіз у Рівне свої ретроромани (ВІДЕО)

Відомий український письменник Андрій Кокотюха представив у Рівному семикнижжя детективів у стилі ретро. Як повідомляє кореспондент ERVE.UA, його перший історичний роман «Червоний» вийшов у 2012-му і нині автор планує зав’язати із темою історії.

Андрій Кокотюха - є автором 64 книг. Він входитьдо топ-10 авторів, чиї твори є лідерами продажів. Як стверджує сам автор, він пише романи так, щоб їх легко було переписати у кіносценарії. Що сам і робить. Його «Червоний» вийшов на великі екран наприкінці літа цього року і вже отримав схвальні відгуки. Нині ж режисер фільму Заза Буадзе працює над продовженням трилогії про пригоди головного героя фільму Данила Червоного.

«Ретророман відрізняється від історичного. Адже останній описує певний період, дати, події, факти. А ретророман – це атмосферна література. Це як ожила стара чорно-біла фотографія. Ми бачимо вулицю старого міста, по ній ходять люди, існують певні тенденції того часу, мода. І це все передається через такий стиль»,- зауважує Кокотюха.

За його словами, він не хотів спочатку братися за написання серії.

«Не люблю персонажів, які кочують і з книги в книгу. Коли читаєш ї розумієш, що герою загрожує смерть, а знаєш що про нього ще є десяток історій і він виживе, то тобі просто стає не цікаво»,- додає письменник.
У Рівному Кокотюха презентував такі романи, як «Привид із Валової», «Автомобіль із Пекарської», «Різник із Городоцької», «Коханка з площі Ринок», «Втікач із Бригідок», «Офіцер із Стрийського парку», «Адвокат із Личаківської». Останній зокрема, хочуть екранізувати.

Це буде спільний україно-польський проект, нині вже йдуть останні письмові узгодження. Зйомки планують розпочати наприкінці літа 2018.

Детальніше про сюжет книг можна дізнатисяТУТ.
 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: