Стартує новий сезон міської ліги КВН «КРОК»

18 квітня у МПК «Текстильник» відбудеться відбірковий фестиваль вже десятого міського чемпіонату КВН. Потрібно відзначити, що останні два роки даний турнір відбувається в рамках Громадського Бюджету міста Рівне.

Нагадаємо, що вперше міський чемпіонат було проведено Громадською організацією «КВН міста Рівне» ще у 2005-2006 навчальному році. З того часу турнір декілька разів змінював назву та формат, проте незмінним залишилось одне. Це – так звана «кузня гумористичних кадрів» з якої вийшли такі колективи як «Фававу» та «Молодіжна збірна Рівного», «Абзац», «П’ятниця 13», серед самих відомих випускників чемпіони Вищої Української Ліги – «Бомба»!

Нині зареєстровано вже 10 колективів, що вирішили спробувати свої сили в гумористичному турнірі. До участі у цьогорічному чемпіонаті долучаються як молоді колективи, що вперше вийдуть на сцену, так і ВЖЕ ЗНАНІ «МЕТРИ» ГУМОРИСТИЧНОГО ЖАНРУ.

Зокрема в цьому сезоні про бажання поборотися за головний приз – Путівку на Фестиваль Ліги Сміху в Одесі, вирішили і «Збірна Ювілейного» (чемпіони 2016 Рівненської Ліги Сміху, фіналісти Одеської Ліги Сміху 2017), також зможуть побачити рівняни і учасників минулорічного фіналу КРОК, це – «Аби-Хто» РЕТК НУВГП та «неАдеквати» з НВК-№12.

Проте організатори сподіваються, що до участі заявиться більша кількість колективів. Тому нагадуємо що заявки приймаються до 14 квітня 2018 року.

Зареєструватись молоді колективи можуть подавши заявку на електронну пошту kvn-krok@ukr.net. Телефони для контактів:407-027, 241-513, (095)344-31-31, (073)344-31-31.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: