Рівнянам показали «Лебедине озеро» (ФОТО)

фото:Світлана Кравчук

У Рівному відбувся показ балету «Лебедине озеро» у виконанні артистів Львівської Національної Опери. Головні ролі виконували заслужена артистка України, прима-балерина Київської Національної Опери Ольга Кіф’як та заслужений артист України, провідний соліст балету Львівської Національної Опери Євгеній Свєтліца.

Постановка була здійснена ще у 1995 році балетместром Анатолієм Шекерою. В основі – культова історія, давня німецька казка про молодого принца Зігфріда, полюбив принцесу з сусіднього королівства Одетт. Але дівчина виявилася зачарована завдяки підступам злого чаклуна Ротбарта, і перетворилася в лебедя — тільки в відображенні місячного світла на воді вона може знову приймати людську подобу.

40 артистів на сцені, детально пророблена хореографія, унікальні образи, декорації та світлові спецефекти. Одна з найвідоміших робіт Петра Чайковського в об’єднанні з сучасним мистецтвом балету зібрали у Будинку культури аншлаг і захопили кожного глядача з першої до останньої хвилини.

У трьох актах балету чергувалися реальні та фантастичні картини, а емоції артистів – кохання і радість, гнів істрах, добро і зло, передавались на стільки проникливо у кожному русі, що неможливо було відірвати погляд.


Фото: Світлана Кравчук

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: