Рівненські репортери представили фотолітопис краю (ФОТО)

Вперше у Рівному відкрилася виставка репортерської фотографії «Рівне 2016. День за днем». Свої роботи на конкурс присилали як знанні у місті фотографи, так і початківці. Усього в Міському Будинку Культури представлено 50 світлин, на яких можна побачити яким для жителів міста та області був 2016 рік. Про це інформує кореспондент ERVE.UA.

За словами організатора конкурсу фотомитця Александра Харвата участь в проекті взяло 20 фотографів. Проте не всі роботи були відібрані для участі у виставці, а лише ті, які отримали по три голоси від членів жюрі – відомого журналіста Руслана Ярмолюка, голови Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України Дмитра Тарасюка та Александра Харвата.


Переможцями конкурсу-виставки за одиночне фото стали: золота медаль - Андрій Матвіїв, «срібло» - Рома Цупрук, «бронза» - Валерій Гарматюк. За серію фото: «золото» - Олексій Потянок, «срібло» - Роман Плащинський, «бронза» - Анастасія Романюк.


Насолодитися фотовиставкою рівняни матимуть змогу до 18 січня, а за словами організаторів вже незабаром розпочнеться прийом робіт на «Рівне 2017. День за днем».


«Протягом року фотографи завантажували свої роботи в жанрі фотожурналістика-документальні фотографії на спеціально розроблений вебсайт. І ось нарешті ми нагородили переможців та презентували найкращі роботи. На мою думку це важливий проект, який дозволить залишити в історії та пам`яті події, які відбувалися протягом минулого року»,- каже Александр Харват.


Співорганізаторами фотоконкурсу є Рівненське агентство новин ERVE.UA.


«Така виставка дуже давно була потрібна Рівненській області, адже не вистачало так званого фотолітопису того, що відбулося за рік. Власне ідея такої події взята із щорічних фотовиставок, які влаштовує наше видання. Ми з Александром Харватом вирішили, що потрібно організувати щось масштабніше. Далі фотограф підхопив ідею та втілив її в життя. За це я йому дуже вдячний. Мені подобається, що одна подія показана не лише одним фото, а серією світлин»,- зауважує власник Рівненського агентства новин ERVE.UA Сергій Ющишин.

Бронзову нагороду за «серію фото» здобула фотокореспондент ERVE.UA Анастасія Романюк.


«Мені дуже приємно, що висококваліфіковане жюрі визнало мої роботи достойними уваги. Сподіваюся, що відвідувачі виставки отримають естетичне задоволення. З надісланих мною 30 фоторобіт (одиночне фото та серія фото) було відібрано 7»,- каже Романюк.


Микола ПІКУЛА

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: