Рівне виграло майже півмільйона євро від ЄС

ілюстраційне фото:Укрінформ

Грант у розмірі 443 тисячі 835 євро виграло управління культури і туризму Рівного на облаштування підземелля у парку Т.Г.Шевченка. Як інформує кореспондент ERVE.UA про це у своєму Facebook написав начальник управління Тарас Максименко.

«Більше місяця тому назад нам повідомили, що ми пройшли перший тур. А сьогодні до управління надійшов лист, що зводиться до фото, яке розміщене нижче.

Тобто, ми виграли як управління культури і туризму більше 13 млн. європейських коштів. Я вітаю нас усіх з початком. Це перший «твердий проект» за 26 років у місті Рівному, яким передбачено вкладення коштів в об`єкт, який роками, десятиліттями радуватиме рівнян та гостей нашого міста»,- пише Максименко.

Як раніше повідомляв Тарас Максименко, таких проектів ще не існує в Україні.

«Це буде звуко-світлове шоу, яке вмонтують у фундамент. Для цього ми пропишемо спеціальну класичну музику і кожен рівнянин зможе ввечері прийти і подивитися на це дійство. Встановимо спеціальну зенітку, яка приковуватиме увагу. І звісно облаштуємо підземну частину приміщення. Хочемо, аби там були квест-кімнати та виставки знайдених артефактів».

За його словами, презентація заходів проекту відбудеться в першій половині вересня.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: