Припиняють фінансувати розкопки палацу Любомирських

Сьогодні, 20 грудня, члени бюджетної комісії міської ради, вирішили в наступному році обмежити фінансування програми «Дослідимо замок (палац) у Рівному». Нагадаємо, що стартувала вона ще у 2016 році, тоді ж погодили щороку виділяти по 200 тисяч гривень впродовж наступних трьох років роботи. Про це повідомляє кореспондент ERVE.UA.

«Кошти, які виділялися на проект «Дослідимо замок (палац) у місті Рівному», передбачені в проекті реконструкції стадіону «Авангард». Тому пропоную припинити фінансувати цей проект, бо ми двічі оплачуємо роботи»,- заявив член бюджетної комісії, депутат Олександр Довжаниця.

Нагадаємо, що у 2016 році біля стадіону «Авангард», археологи знайшли рештки палацу Любомирських. Тоді там вирішили звести музей-меморіал. 17 жовтня 2017 року оголосили результати транскордонного гранту «Польща - Україна -Білорусь» на який подавався проект. У фінальному голосуванні більшість голосів журі набрати заявка не змогла і потрапила у резерв. Вона розглядалася у розділі «Спадщина» і боролася за майже мільйон євро.
 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: