Наприкінці березня у Рівному відбудеться модний показ «FASHION TІME»

30 та 31 березня у Рівному відбудеться 17-тий сезон першої у Рівному модної події «FASHION TІME». Під час заходу рівнянам традиційно презентують покази авторських і брендових колекцій одягу, взуття та аксесуарів для жінок, чоловіків і дітей сезону весна/літо-2018, а також ексклюзивних речей та одягу від провідних дизайнерів та магазинів міста.

Зокрема, цього разу організатори підготували для рівнян та резидентів модної події ХХХХL-подіум. Цього разу зал камерної та органної музики перетвориться у нестандартний та оригінальний фешн-хол. Гостей вразить все – починаючи від входу і закінчуючи нестандартним форматом дефіле.

Ще одним приємним сюрпризом стане те, що цього разу місця у глядацькій залі будуть розміщені таким чином, що абсолютно кожному, незалежно від місця у залі, буде дуже добре видно усе, що відбуватиметься на подіумі.

Темою нового сезону «FASHION TІME» стане весна. Недарма і його лейтмотивом обрано цитату з відомої драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня»: «Весна ще так ніколи не співала…».

Рекламним обличчям 17-го сезону проекту стала вихованка Школи шляхетних дівчат, модель агентства «ARTmodels», 14-річна Анастасія ШАахрайчук. Над створенням її образу працювали головний та незмінний візажист проекту Мар’яна Ігас та головний перукар-стиліст проекту Олександр Карпишин. Ніжну сукню для фотосесії створила рівненська дизайнерка Валентина Вишневська, більш відома під брендом «Valencia», а неймовірні аксесуари – Ольга Пашинська, яка минулого сезону дебютувала на «FASHION TIME».

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: