На джазфест у Рівне запросили цьогорічного переможця Євробачення

Концерт на траві Каті Chilli, вечір-присвята «батьку» мюзиклів Леонарду Бернстайну та ще багато сюрпризів приготували рівнянам організатори Міжнародного джазового фестивалю «Art Jazz». Про це сьогодні у медіа-центрі ERVE.UA розповіли організатори заходу.

Десятий ювілейний фест проходитиме у Рівному з 25 по 27 серпня.

«Це буде найджазовіший фестивалів із тих, які ми організовували. Захід вже став традиційним для Рівного і він, як добре вино, з часом стає лише кращим. Багато цікавинок готуємо для вас, любителям джазу однозначно буде що послухати»,- каже президент джазового клубу «ДжЕм» Сергій Гемберг.

За словами арт-директора джазового клубу «ДжЕм» Олени Шульги, на фестиваль запросили цьогорічного переможця конкурсу Євробачення- 2017 Сальвадора Собрала із Португалії.

«Ми дуже втішені тим, що саме джазовий музикант переміг на конкурсі. Сальвадор Собрал чудово виступив і передав ті емоції, які передає джаз. Ми подумали, а чому б нам не запросити його у Рівне і відправили відповідного листа. Тому чекаємо відповіді, це буде чудово, якщо він виступить у Рівному»,- каже Олена.

Один із концертів фестивалю буде присвячений творчості відомого американського композитора Леонарда Бернстайна. До речі, його батько народився у Рівному, однак згодом перебрався в Америку, де й народився всесвітньо відомий митець.

Його хіти виконає рівненський симфонічний оркестр «BREVIS». Більше інформації про фестиваль читайте згодом на ERVE.UA.

Юлія ДРУКТЕЙНІТЕ

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: