Колектив ERVE.UA вітає усіх з Новим роком!

Колектив Рівненського інформаційного агенства ERVE.UA вітає усіх наших колег, читачів, рівнян та гостей міста із Новим 2018 роком! Нехай цей рік подарує вам добробут, щастя, кохання, і мир над головою!

Нехай ваше серце завжди буде відкрите для добрих і щирих справ, матеріальне становище покращиться, кохана людина - завжди буде поруч, а дитячий сміх нехай лунає у вашій оселі. Най ваші батьки будуть здорові і проживуть ще енну кількість років на радість вам. Хай Новий рік принесе у дім лише хороше, а всі негаразди нехай залишаться у 2017-му році, і ніколи не з`являться у вашому житті.

Йдіть впевнено до своєї мрії, нехай ніхто вам не заважає на вашому шляху, а якщо й такі будуть, то лише дякуйте їм за додаткову мотивацію.

Пам`ятайте, що все у житті трапляється не просто так! Всевишній знає краще, що нам потрібно у певний момент. Навіть, коли Він забирає із вашого життя дорогу людину, значить дає вам урок, який ви зрозумієте згодом.

Не забувайте дякувати усім за все! Чи то продавчині у магазині, чи то дитині за малюнок. Слова вдячності багато чого значать у наш час! І будьте щасливими, бо ви того варті!

А ще - читайте щодня новини на ERVE.UA:) Щасливого Нового року 2018!

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: