Іноземці привезли учням музичної школи унікальні інструменти

Рівненська дитяча музична школа № 1 ім. Лисенка отримала в подарунок від німецького товариства «Друзі села Мочулки» синтезатор та унікальну гітару вартістю 10 тисяч євро. Музичні інструменти вручив педагогам школи голова громадської організації Вальтер Манц. Про це повідомляє кореспондент ERVE.UA з посиланням на прес-службу Рівненської міської ради.

Директор музшколи Олександр Приходько дуже зрадів такому дорогоцінному подарунку. Він розповів гостям, що музичній школі вже 78 років, отже вона постійно потребує оновлення інструментів.

«У нас, вважайте, гітарно-фортепіанна школа. Адже маємо 90 гітаристів та 300 піаністів. Ці інструменти нам надзвичайно потрібні, то ми дуже вдячні за такий подарунок», - каже він.

Вальтер Манц розповів, що гітару подарував школі один із членів товариства, всесвітньо відомий музикант, який не захотів називати своє ім’я.

«У нашому товаристві по всій Німеччині є понад 400 членів. Вони мають багато ідей. Серед них і така: подарувати музичні інструменти дітям, які мають музикальні здібності, але не мають фінансових можливостей. Інструменти, які ми привезли цього разу, – символічні. Поспілкувавшись із керівництвом музичної школи, ми збагнули, в яких інструментах тут мають потребу», – розповів Вальтер Манц.

А в музичній школі підготували для шанованих гостей міні-концерт.

Перед ними виступили вихованець музичної школи Віталій Кісельчук та викладач Анатолій Цимбалюк. Вони зіграли кілька творів на гітарах. Німецьким благодійникам вручили сувенірні набори на згадку про наше місто і подякував їм за таку допомогу. 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: