Генетичний код нації: рівняни масово одягли у вишиванки не лише себе (ФОТО)

Сьогодні, 18 травня, у Рівному по вулиці Соборній пройшлося майже півтисячі людей у вишиванках під час урочистої ходи «Вишиванка – генетичний код нації».

Традиційні сорочки одягли, навіть, найменші рівняни та домашні улюбленці. Про це інформує кореспондент ERVE.UA.Організатор заходу Віктор Панасюк каже, що проводять таку ходу вже втретє.

«До акції долучається все більше людей. Це дуже приємно. Маємо надію, що з кожним роком кількість учасників ходи буде збільшуватися. Адже це прекрасно, коли на вулиці міста виходить стільки людей у вишиванках», - розповідає він.

Для цього довелося перекрити частину центральної дороги. Поліція супроводжувала рух вулицею. Кінцевою точкою прибуття ходи у вишиванках став майдан Незалежності.

Там учасники заспівали гімн України. Також люди мали змогу «поселфетися» у вишиванках. Активні громадяни, які вийшли на марш, вигукували «Слава Україні», «Будьмо – Гей» та співали національних пісень.

Серед учасників ходи було помітно багато студентів. Одна із учасниць - студентка фізико-технологічного факультету РДГУ Ірина Шкрябій розповідає, що їй дуже подобається одягати національний одяг.

На ходу вона прийшла у придбаній вишиванці. Проте дівчина вже працює над тим, аби вишити бісером свою власну сорочку. Вона переконана, що «Вишиванка – це надзвичайно дорога річ. Це справді генетичний код нації».

Додамо, що перехожі рівняни теж долучилися до ходи.

Анастасія БОДНАРСЬКА

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: