Дубенчани жаліються на роботу туристичного офісу, який лише вчора відкрили

фото: Рівненська ОДА

3 жовтня на Дубенщині у селі Підлужжя відкрили черговий інформаційно-туристичний офіс. Чиновники перерізали червону стрічку, все розповіли і поїхали. Проте, у соцмережах з’явились відгуки громадян, які стверджували, що офіс, який розміщений біля Шевченківського джерела, зачинений для відвідувачів. Про це інформує кореспондент ERVE.UA.

Зокрема Вікторія Радчук написала, що хотіла ознайомитися із інформаційною продукцією та спеціально приїхала в центр.

Натомість заступник голови Дубенської РДА Наталія Левшенюк пояснила, що в офісі нині працює технічний персонал на неповну зайнятість і лише з 9 до 15 години.

«Для того, щоб змінити цю ситуацію РДА зараз шукає працівника, який буде підтримувати роботу офісу належним чином. Таблиця із розкладом роботи закладу вже сьогодні висітиме на вході. Туристично-інформаційний офіс уже містить усю необхідну інформацію про усі потрібні місця району: агросадиби, готелі, кафе, аптеки.

(фото: Рівненська ОДА)

А ще їхні контакти, графіки роботи, але, якщо у когось виникне бажання доповнювати цю інформацію своєю рекламною продукцією, то її з радістю прийматимуть. За вчорашній день офіс уже став у нагоді кільком відвідувачам Дубенщини. У нас є ще багато недоліків, але прагнемо до кращого і виправлятимемо їх»,- зауважила Наталія Левшенюк.

Тетяна ЧІХРАЙ

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: