Для рівнян влаштували марафон замальовок з натури (ФОТО)

Понад 500 робіт намалювали під час першого в місті скетчінг марафону, який відбувся у неділю, 20 травня. Захід тривав у Рівному протягом п’яти годин. За цей час учасники, більшість з яких початківці, робили замальовки з натури. Про це інформує кореспондент ERVE.UA.

Подібні марафони позитивно впливають на розвиток художніх здібностей молоді, а також об’єднанню творчої спільноти міста.

«Художникам початківцям дуже не вистачає практики, тому завдяки марафону вони мали таку можливість. Учасники робили рисунки з п’ятьох моделей, які кожні 15 хвилин змінювали пози. Різні ракурси, різні техніки і різні результати. Поруч із початківцями працювали і професіонали, наприклад Микола Горєлов. Він в конкурсі участі не брав, але присутні могли побачити його роботи »,- зауважує організатор, керівник ГО «Колоарт»» Павло Бенедюк.

До організації марафону долучилася і громадська організація «Простір», у Відкритому просторі якої і відбувся захід. Троє авторів кращих замальовок отримали сертефікати на навчання з покращення техніки рисунку. Організатори обіцяють об`єднати усі роботи в електронний каталог, яикй згодом буде доступний для перегляду усім бажаючим.

Наступний марафон відбудеться восени. Організатори приурочать його до Дня художника, який традиційно відзначають в Україні у другу неділю жовтня.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: