Panivalkova виступить у Рівному. Безкоштовно

21 квітня у Рівному відбудеться спільний концерт берлінського рок-гурту Die Höchste Eisenbahn та українського музичного тріо Panivalkova. Виступи відбудуться в рамках спільного музичного турне з нагоди Українсько-німецького року мов. Вхід на концерт – вільний, за умови реєстрації: https://bit.ly/2DUAhkw

Самобутній гурт Die Höchste Eisenbahn та яскраві Panivalkova дивуватимуть публіку драйвовим виконанням та незвичним міксом музичних інструментів: клавішних, укулеле, барабанів, перкусії, кастаньєт та ін. Panivalkova знайомі українським слухачам виступами на шоу Х-Фактор, Koktebel Jazz Festival, ZaхidFest, Файне місто, ГОГОЛЬФЕСТ, Z-Games, Atlas Weekend, Hedonism. У 2017 гурт здійснив перше музичне турне Європою, а після повернення – тур Україною.

“Музика – це універсальна мова, що допомагає краще відчути іншу культуру, — говорить директорка Goethe-Institut в Україні Беате Кьолер. — На концертах в рамках Музичного турне на слухачів чекають несподівані імпровізації, виразні образи та шоу, а найголовніше — синергія мов — мелодійної української та ритмічної німецької”.

Деталі концерту:
Рівне. 21 квітня о 19:00, паб “Сталева Гора” (вул. Відінська, 1б). Сторінка події у Фейсбуці: https://bit.ly/2H5kcvI

Організатори Українсько-німецького року мов 2017/2018 — Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини, Посольство Німеччини в Україні, Goethe-Institut в Україні, Міністерство закордонних справ України.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: