За те, що малюк був чотири дні без нагляду, мати отримала мізерний штраф

ілюстраційне фото: info-mir.com.ua

51 гривню штрафу заплатить 19-річна жителька Вараша, яка залишила на чотири дні без нагляду однорічного сина. Випадок стався ще на початку травня, однак про нього правоохоронці повідомили лише сьогодні. Про це інформує кореспондент ERVE.UA. Дитина дивом залишилася жива, її навіть не госпіталізували до лікарні.

Постанову про накладення штафу винесли працівники ювенальної превенції Варашського відділу поліції. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Рівненській області.

Про те, що дитина замкнена у квартирі сама повідомила у поліцію бабуся горе-матері. Хлопчик кричав, плакав і був наляканий. У молодої матері двоє дітей. Старшого, дворічного сина, вона віддала на виховання своєму цивільному чоловікові, що проживає в іншому районі Рівненської області.

А молодшою дитиною опікується самостійно. Залишивши сина самого вдома, мати поспішила у «невідкладних» справах – погуляти із друзями. Знаючи, що у квартирі залишається безпомічне дитя, надто не переймалася. Після прогулянки пішла на день народження своєї подруги.

Святкування затягнулося. Вживаючи спиртне та відпочиваючи, горе-матір не згадувала про сина, не навідувалась додому, та не телефонувала до родичів, щоб попросити наглянути за дитиною. І лише через чотири дні, нагулявшись досхочу, згадала про свій материнській обов’язок. За щасливою випадковістю увечері того дня, коли вона покинула малесеньке дитя у квартирі, в гості з села приїхала бабуся.

За фактом ухилення від виконання передбачених законодавством обов`язків щодо забезпечення необхідних умов життя та виховання неповнолітніх дітей щодо безвідповідальної матері правоохоронці винесли постанову про правопорушення, передбачене частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та наклали штраф усього лиш 51 гривню.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: