Скандального прокурора поновили на посаді

на фото: Андрій Таргоній та Олександр Музичко

Апеляційний Житомирський суд поновив скандально відомого прокурора Андрія Таргонія на посаді. Про це стало відомо із Єдиного реєстру судових рішень, інформує кореспондент ERVE.UA з посиланням на РТБ.

Андрій Таргоній став відомий широкому загалу у 2014 році, коли Олександр Музичко у службовому кабінеті прокурора смикав його за краватку. А у 2015 Андрія Таргонія затримали за підозрою в отриманні хабара. Після цього його звільнили із прокуратури, але екс-правоохоронець оскаржував це рішення. 

І ось у вересні минулого року, після тривалих судових тяганин, Житомирський апеляційний суд поновив Андрія Таргонія на посаді та постановив стягнути з прокуратури Рівненської області на його користь середній заробіток за час вимушеного прогулу за період з 07.07.2015 року по 25.09.2017 року. А це майже 120 тисяч гривень.

У прес-службі прокуратури цю інформацію підтвердили та додали: оскільки це рішення апеляційної інстанції, прокуратура змушена була його виконати. Разом з тим на цю постанову вже подали касаційну скаргу. Зараз Андрій Таргоній працює у Сарненській місцевій прокуратурі.

До слова, судовий розгляд справи про отримання хабара ще триває.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: