Чому поліції Рівного важко розслідувати резонансну загибель чоловіка

на фото: В.Зелінський

Ця подія у місті зараз на слуху. На будівництві у Рівному минулого тижня зник чоловік. Згодом рідні повідомили журналістам, що від забудовників надійшла пропозиція взяти гроші, натомість нікому не розповідати про своє горе і «зам’яти» справу. Фактично це означає, що чоловіка немає серед живих, інформує кореспондент ERVE.UA.

 

Сьогодні офіційний коментар дав керівник поліції Рівного Василь Зелінський. Він зазначає, що наразі розслідується навмисне вбивство, втім, не відкидається й версія нещасного випадку на будівництві. Є й деякі фактори, які роблять розслідування непростим: це і запізніло подана заява про злочин від рідних, і небажання співпрацювати з боку забудовника.

 

- Якби рідні вчасно нас попередили про зникнення свого рідного, то ми б оперативніше спрацювали. Але ми зараз досліджуємо увесь розвиток подій. Поки що ознак, які вказують на насильницьку смерть – немає, тому ми схиляємось до нещасного випадку. Але люди (сторона забудовника, - ред.) поки що відмовляються давати певні покази, які б сприяли ходу розслідування. Тому є певна проблематика. Але ми все зробимо, щоб виконати обов’язок правоохоронців. На сьогоднішній день власники будівництва не спілкуються, вони захищають себе і обрали таку лінію поведінки. Суттєвого сприяння немає, - зазначив Василь Зелінський.

 

За даними рідних, 35-річний Андрій Артвінський міг впасти на будівництві поблизу «Арени» на Київській у ліфтову шахту. Згодом їм пропонували 100 тисяч за те, щоб справі не давати розголосу. Як писала «Четверта влада», гроші особисто пропонував депутат Рівнеради від «Батьківщини» Олександр Бабат.

Богдан ВЕРТИНСЬКИЙ 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: