У рейтингу прозорості рівненські ВНЗ «пасуть» задніх (ГРАФІКА)

158-му сходинку в рейтингу прозорості вищих навчальних закладів України посів Рівненський державний гуманітарний університет. Це найгірший показних із місцевих ВНЗ. Краща позиція у Національного університету «Острозька академія» - 64 сходинка.  А найвище у рейтингу знаходиться Національний університет водного господарства – 33 позиція.

Рейтинг прозорості рівненських ВНЗ у 2016-му році був візуалізований головою інформаційно-аналітичного центру «Info-Light» Назарієм Поліщуком.

Дані для ретингу експерт брав із бази аналітичного центру CEDOS, який проаналізував Інтернет сайти національних університетів країни.

Зокрема, рівень відкритості навчальних закладів оцінювався за кількома критеріями – фінансова прозорість, наявність стратегічного плану розвитку, інформування про зміст навчання та міжнародні обміни.

«Вся інформація про ці пункти повинна міститися на сайтах ВНЗ. Фактично рейтинг показує наскільки добре наповнений сайт, з якими пунктами є проблеми. Керівники навчальних закладів мають на нього звернути увагу і дати вказівку працівниками доопрацювати свої мінуси, адже це все впливає на загальне сприйняття закладу. Зокрема, студентами із закордону»,- каже Поліщук.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: