Відомий актор розкаже «Про що мовчать чоловіки»

17 березня о 19:00 в МПК «Текстильник» відбудеться вистава «Про що мовчать чоловіки або Дикун FOREVER». У головній ролі Олексій Гнатковський.

П`єса (оригінальна назва «Defending The Caveman») була написана американським сімейним психологом а також актором – коміком Робом Беккером. Прем`єра відбулася 26 березня 1995 року і з тих пір не полишає найкращих сцен по всьому світі і навіть занесена у Книгу театральних рекордів як найбільш довгограюче one – man show.

Постановка зроблена у жанрі стендап. Це веселий монолог про відносини між Чоловіком та Жінкою. На прикладі власних сімейних відносин актор намагається передати всю абсурдність взаємних претензій та конфліктів які до болі знайомі тим, хто офіційно пов`язав свої відносини.

«Про що мовчать чоловіки або Дикун FOREVER» - це спектакль який у своїй комічній формі намагається досягти примирення двох різних галактик – Чоловіка та Жінки. Більшість подружніх пар впізнають себе та спільні життєві моменти… Не дарма Дикун такий популярний у всьому світі, а 18 липня у Нью-Йорку оголошений як День Печерної Людини.

Деталі за телефоном: 098-70-33-709. Квитки ТУТ
 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: