У Рівному покажуть фантастичну україномовну комедію

5 березня у Рівному на сцені Міського Будинку Культури відбудеться показ фантастичної україномовної комедії «І тільки смерть розлучить нас».

У головних ролях: Костянтин Костишин, Катерина Кістень та Остап Ступка. Режисер-постановник: Валерій Астахов, художній керівник: Євген Паперний.

«І тільки смерть розлучить нас» - це не просто комедія. Це тонкий гумор і блискуча гра чудових артистів. А ще це непередбачуваний сюжет і нестримний регіт глядачів.

Сюжет вистави: Єва-фатальна жінка в повному розумінні цього слова. Розумна, чарівна, пристрасна і заповзятлива. Про таку жінку таємно мріє кожен чоловік. І Бруно пощастило. Він знайомиться з Євою. Але наш герой ще не підозрює, що його чекає ... Ця штучка проведе бідолаху по всіх колах пекла - через автомобільну аварію і травматологічну клініку, в`язницю і божевільню.

Вона увіллється в життя Бруно до мозку кісток. І все це через ретельно спланований проект вбивства. Адже у Єви є законний чоловік-стриманий і мудрий Маріо, і він заважає особистому щастю героїв ... План вбивства стає більш досконаліше і досконаліше з кожним днем ...

Квитки від 90 грн в касі МБК та на сайті kasa.in.ua. Довідки за номером 097 055 32 21.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: