У Рівне везуть «Сублімація любові»

31 травня о 19:00 на сцені Міського Будинку Культури відбудеться надзвичайна комедія на 2 дії за п’єсою італійського драматурга Альдо де Бенедетті - «Сублімація любові». У головних ролях: народні артисти України - Ольга Сумська та Євген Паперний і заслужений артист України - Віталій Борисюк.

За сюжетом, чарівна журналістка, сеньйорита Паола (Ольга Сумська), з першого погляду підкорює серце поважного політика, синьйора Леоне (Євгеній Паперний).


Леоне, перебуваючи у досить поважному віці, до нестями закоханий у молоденьку спокусницю. Але, на жаль, похилий вік і відсутність чоловічої харизми заважають депутату завоювати Паолу. Проте, Леоне не здається. Він укладає договір з молодим, нікому невідомим драматургом П`єтро (Віталій Борисюк) і публічно видає його літературні твори за свої. Леоне отримує славу та успіх, а П`єтро - прихильність і палкі поцілунки Паоли.


А може ця підступна бестія веде подвійну гру? Фінал вистави буде по-справжньому несподіваним!


А пікантності виставі додасть той факт, що героями любовного трикутника зоряне акторське тріо було не лише на сцені, а й у реальному житті. Адже свого часу ніжні почуття між Ольгою Сумською і Віталієм Борисюком спалахнули саме тоді, коли акторка була дружиною Євгена Паперного…


- Мій роман з Борисюком народжувався у театрі на очах у всіх акторів. Люди сьогодні такого не переживають. Таких розлучень, такої закоханості! – зізнається Ольга Сумська. - Зазвичай все якось нишком. А тут літали тарілки, Паперний колись хотів нас обох убити… Я його розумію, адже так склалося життя, що я полюбила, і це дійсно кохання. Але любов також була і з Паперним, я не можу викреслити його зі свого серця. Євгеній був і залишається моєю рідною людиною, адже він батько моєї дитини.


Квитки від 70 грн в касі МБК або онлайн на сайті: https://goo.gl/NTBQGB. Довідка за телефоном +38 (097) 055 32 21 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: