Сумська в Рівному зіграє у легендарній французькій виставі

У середу, 26 квітня о 19:00 на сцені Міського Будинку Культури відбудеться легендарна комедія на 2 дії: «Боїнг – Боїнг».

В головних ролях: Ольга Сумська, Євген Паперний, Віталій Борисюк, Георгій Хостікоєв, Марина Ягодкіна, Христина Сінельник та Аліна Безуханич. «Боїнг – Боїнг» - легенда французького театру минулого століття. П`єса увійшла в книгу рекордів Гіннеса, поставлена в 60 країнах світу.

Це неймовірна комедія про роман молодого паризького ловеласа з трьома чарівними стюардесами.

 Обраниці літають на різних авіалініях і це змушує винахідливого жениха підлаштовувати своє життя під розклад «прильоту-відльоту» всіх «наречених». Виникаючі непорозуміння призводять до нескінченно смішних ситуацій... Марк Камолетті, автор п`єси, ще за життя став класиком французького театру. Однак саме неймовірна грандіозність успіху, який випав на долю п`єси «Боїнг-Боїнг» зробила його легендарним!

Це символ французьких 60-х, такий же, як, наприклад, «Шербурзькі парасольки» або «Дівчата з Рошфора».
Вперше «Боїнг – Боїнг» був поставлений в 1960 році в одному з великих паризьких приватних театрів «Comedie Caumartin».

З тих пір п`єса з незначною перервою йшла в Парижі по 18 вересня 2004 року в режимі щоденного показу (театр «Michel»). Майже 44 роки! З «Боїнгом» взагалі пов`язана подібного роду нереальна статистика. «Боїнг – Боїнг» зіграний по всьому світу в цілому більше 18000 раз, поставлений більш, ніж в 55 країнах світу.

Квитки від 90 грн в касі Міського Будинку Культури або на сайті: goo.gl/x4it9L

Довідка за телефоном +38 (097) 055 32 21.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: