У Рівному відбудеться «Veget-fest»

Дата: 8 вересня 


Початок: 14.00 

Місце: м. Рівне, двір Рівненського обласного краєзнавчого музею Адреса: вул. Драгоманова вул. 19 

Ідея й мета фестивалю: Фестиваль покликаний донести до рівнян ідеї вегетаріанства, розповісти про принципи вегетаріанського способу життя й показати, що це цілком безпечно й, навіть, корисно для здоров’я. 

На фестивалі кожен зможе знайти однодумців, посмакувати смачними вегетаріанськими стравами й солодощами без цукру, а також спробувати приготувати їх власноруч. 

Також можна буде послухати цікаву лекцію про вегетаріанство, переглянути захоплюючий фільм «Самсара» та послухати приємну акустичну музику. 

Програма фестивалю: 

- Майстер клас з приготування вегетаріанських солодощів (Василюк Ірина, головний кухар Центру ведичної культури в м. Рівному) 

- Лекція «Вегетаріанство, як спосіб життя» (Степанюк Юрій, доцент кафедри МЕГУ, викладач Київської духовної ведичної академії в Україні, президент міжнародної асоціації процвітання «GAURA group») 

- Виступ музичного гурту - Перегляд фільму «Самсара» (унікальна кінострічка, яку знімали впродовж 5 років у 25 країнах світу) 

- Чай зі смаколиками 

- Знайомство, приємне спілкування, ігри 

- Майстер-клас VEGET YOGA (Ірена Слута – співорганізатор проекту «Йога в парку», керівник тренінгової копанії «Guru center», коуч-тренер з особистісного розвитку) 

«Veget-fest» соціальний неприбутковий проект реалізується в рамках програми «Майстерня громадської активності» за підтримки Колегіуму ім. Теодора Гойса Фонду Роберта Боша та Об’єднання MitOst e.V. та програми Польско-Американського Фонду Свободи «Перетворення у Регіоні» RITA, яку реалізує Фонд «Освіта для демократії». 

В Україні програма реалізується «Українською мережею освіти дорослих та розвитку інновацій» за підтримки локальних партнерів. 

Реєстрація учасників за телефоном: (067)2610892 (Вікторія Гаврилюк) 

Організатор фестивалю: Ольга Шевчук (контактні телефони: (097)6483266 та (063)4677411, e-mail: olgashev21@gmail.com)

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: