У Рівному представлять роботи майстра ілюзії Олега Шупляка

З 11 листопада по 2 грудня у  Виставковій залі Рівненського Міського Будинку Культури експонуватимуться картини Олега Шупляка.


Двовзори – саме так називає власні картини з подвійним, а то й потрійним змістом Олег Шупляк. Художник з Тернопільщини, якого порівнюють із самим Сальвадором Далі. Його роботи – це ніби вікна, крізь котрі дивишся і спочатку бачиш раму, завісу, букет квітів на підвіконні, але коли визираєш крізь нього, то відкривається цілий краєвид або знайому людину, котра дивиться прямісінько на вас. 

Олег Шупляк – унікальний художник, котрий проживає у містечку Бережани. За освітою він архітектор, а нині викладає у Бережанській дитячій художній школі. Він є членом Національної Спілки художників України, бере участь і влаштовує власні виставки в Україні та за її межами. 

Він неодноразово демонстрував свої роботи закордоном: у Великобританії, Росії, Японії, Кореї, США, Данії та інших країнах. Та, навіть здобувши світове визнання, він продовжує створювати свої шедеври на старенькому горищі. З одного боку — це звичайні пейзажі, але, якщо придивитися, то з-за дерев, будинків, хмар неначе «виринають» портрети таких видатних особистостей, як Тарас Шевченко, Іван Франко, Джон Ленон, Ван Гог, Дарвін… Картини оптичні ілюзії, обмани зору та ігри розуму… Ви не можете його не знати! Ви неодмінно бачили його роботи в Інтернеті, вражались, але, можливо, навіть не підозрювали, що він наш земляк. 

Відкриття виставки: 11 листопада о 15:00.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: