У Рівному покажуть кращі репортерські фото

31 січня о 15:00 у Виставковій залі Рівненського Міського Будинку Культури відбудеться відкриття виставки та нагородження переможців Другого конкурсу репортерської фотографії «Рівне-2017. День за днем».

Темою фотовиставки-конкурсу є повсякденне життя міста та Рівненщини у всіх його проявах, проблемах, досягненнях.

Свої кращі світлини фоторепортери завантажували на спеціально створений сайт http://rivneday.ukrfoto.org/ua/ протягом 2017 року. До конкурсу долучились 14 авторів, серед яких відомі та нові імена у фотографії. 31 січня переможцям будуть вручені нагороди – золоті, срібні, бронзові медалі, дипломи.

Такого проекту на сьогоднішній день немає жоден з регіонів в Україні і організатори планують зробити його щорічним фотографічним підведенням підсумків року. Конкурс «Рівне. День за днем» - це можливість створення якісного фотолітопису нашого міста та краю, підвищення рівня фотожурналістики, сприяння якіснішому фотографічному висвітленню подій, популяризація документальної фотографії та ствердження її значимості у сучасному світі, важливість збереження її достовірності та правдивості, просвітницька та
навчальна роль, заохочення та відзначення кращих репортерів.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: