Фотовиставка «Одеса – Стамбул: два погляди»

24 січня о 12:00 у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудеться фотовиставка «Одеса – Стамбул: два погляди» та зустріч з авторами Олександром Синельніковим та Олегом Недвига (Одеса).

Олександр Синельніков понад тридцять років займається творчою фотографією, бере участь в різних національних і міжнародних фотосалонах і конкурсах. Автор провів більше двадцяти персональних виставок в Одесі, інших містах України та за кордоном. Входить до складу правління НСФХУ (Національний Союз Фотохудожників України), а так само є зам. голови одеського клубу фотографів «Фотон-2» і керівником фотогрупи «Місто». Працює фотографом в Одеському музеї Західного та Східного мистецтва і Одеському художньому музеї.

Олег Недвига народився 15 червня 1969 року в старовинному містечку Корсунь-Шевченківський, що на Черкащині. Дитинство провів в оточенні оспіваної Тарасом Шевченком природи і культурної спадщини. Після закінчення Дніпропетровського університету за спеціальністю теоретична фізика одружився. З початком лихих дев`яностих став підприємцем для забезпечення сім`ї.

Продовження експозиції виставки в ТРЦ ЗЛАТА ПЛАЗА.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: