Аркуш і крапка. Виставка художниці Олени Сєргєєвої

27 квітня о 16:00 у Рівненському Міському Будинку Культури відбудеться презентація персональної виставки художниці Олени Сєргєєвої, яка має назву «Аркуш і крапка».


Чи належите ви до тих людей, які розмовляючи по телефону, слухаючи лекцію чи, роблячи будь-яку іншу справу, починають ручкою «черкати» на папері різні завитки, створювати ескізи якогось підсвідомого світу? А чи вірите, що за допомогою лише чорного та білого можна зобразити веселку, радість, щастя, любов? Можна, якщо цей вид образотворчого мистецтва – графіка, або якщо за перо або ручку береться талановита і надзвичайно життєрадісна людина, така як художниця Олена Сєргєєва.


Олена теж любила щось «черкати» і перетворила цю звичку у мистецтво. Звичайна рівнянка з надзвичайною уявою створює малюнки в унікальній техніці «крапкової» графіки. Нині у її колекції понад 200 таких робіт.


Розповісти що це за роботи словами нереально, адже вони самі балансують на межі реальності та фантазії. Світ Олени Сєргєєвої – це не просто «Аркуш і крапка», це лейтмотив щирості і сприйняття світу з широко відкритими обіймами.


Виставка діятиме до 8 травня. Робочі дні: понеділок - п`ятниця з 10 до 18 год. Вхід вільний.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: