Віртуоз Василь Попадюк виступить у Рівному 22 жовтня

Концерт Василя Попадюка та гурту «Papadukeband», в рамках Всеукраїнського туру, відбудеться у Рівному 22 жовтня, 19:00. Місце проведення: МБК.

Васииль Попадююк— український скрипаль, якого називають «українським Паганіні», піаніст, засновник гурту «Papadukeband», з яким їздить світом, граючи музику у стилях world music, latino, gypsy, jazz.

Уміє грати на 15 музичних інструментах, а кожен з музикантів гурту теж грає на кількох музичних інструментах. Має композиторський талант.

У 2003 році взяв участь у телевізійному шоу «Велика музична канадська мрія», де змагався з 15 тисячами інших скрипалів. У фіналі виконував гуцульську фантазію і посів друге місце. В Іспанії його називають «Живим нервом», «Маестро скрипка», в Америці — «Золотою скрипкою», в Канаді, де він переміг у півфіналі конкурсу СВS Great Canadian Music Dream, — «Сучасним Паганіні». Ним захоплюється і пишається українська діаспора американського континенту: «ще один наш феномен», «ще один, хто славить Україну». Зараз у Василя шалений успіх, пік його популярності.

Його сьогоднішній репертуар і стиль виконання називають World Musiс. Вважають, що він створив свій власний жанр, звівши докупи класичну слов’янську, фольклорну, циганську, популярну музику і джаз. Його композиції неповторні. Ніхто до нього такого досвіду не мав. Власні уподобання формують його репертуар.

На всіх спільних з іншими музикантами світу афішах написано: Ukrainian Virtuoso Violin Vasyl Popadiuk. У репертуар завжди включені твори українських композиторів або власні. Він справжній амбасадор України в кожній відвіданій ним країні через мистецтво. Він творить її імідж.

Квитки за посиланням: https://kasa.in.ua/vasil%60-popaduk.vseukrains%60kij-tur-rivne

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: