Відбудеться зустріч зі спортсменом Михайлом Бережним

14 листопада о 14:00 відбудеться зустріч з Михайлом Бережним. Хлопець народився на Рівненщині. Навчається у 11 класі Клеванської школи-інтернат для дітей з порушеннями зору. Неодноразовий переможець чемпіонатів Рівненської області з шашок, шахматів серед спортсменів з порушеннями зору.

Чемпіон України з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю по зору. Постійний учасник та переможець (2013, 2015,2017рр.) регіонального етапу Всеукраїнського фестивалю творчості людей з інвалідністю «Барви життя», що відбувається у Рівному.

У 2013 вокальний дует вихованців Клеванської школи-інтернату Аліна Фауст та Михайло Бережний представляли Клеванську школу у заключному гала-концерті Всеукраїнського фестивалю «Барви життя», що відбувся у грудні в Києві. Цьогоріч Михайло також переміг у регіональномому етапі фестивалю «Барви життя», тому представлятиме Рівненщину на Всеукраїнському фестивалі у Києві.

Мріє і надалі поєднувати у своєму житті спорт та творчість. Перемагати усі життєві труднощі, ніколи не забувати рідну школу, яка допомогла йому знайти щирих друзів, віднайти свої таланти.

Місце зустрічі: Рівненська обласна наукова бібліотека.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: