У Рівному влаштовують «швидкі побачення»

7 липня о 19:00 стартує унікальний для Рівного проект – «Швидкі побачення». Організатори обіцяють проводити захід кожних два тижні. Проект відбуватиметься в оновленій, нещодавно відкритій після річної перерви, кав’ярні «Calamarius».

Ідея організувати Швидкі Побачення не унікальна. У багатьох великих містах їх регулярно проводять. Але в місті Рівне, після того, як ГО «РівнеФест» проводило подібні заходи кілька років назад, більше нічого подібного не організовувалося. Як і тоді, так і зараз це викликає великий резонанс. І це не дивно! Адже для усіх нас особисте життя надзвичайно важливий аспект реалізації. Бажаючі активно заповнюють анкети. Щоправда, жінки виявляються завжди активнішими і сміливішими. А от чоловіків потрібно заохочувати, вишукувати, запрошувати особисто.

Як відбувають Швидкі Побачення?
Хлопці-дівчата збираються в одному місці. Ми коротко знайомимо усіх один з одним за допомогою цікавих конкурсів, чи завдань/запитань. Опісля дівчина сидить за своїм, визначеним столиком, у той час, коли до неї підходить наступний кандидат. Вони мають 7 хвилин на спілкування. Далі короткі замітки у спеціальній формі 1-2 хвилини і наступний кандидат. По записам у спеціальній формі, котрі роблять і хлопці і дівчата ми визначаємо Ідеальну Пару!

Ідеальна Пара отримає не лише можливість розвинути Ідеальні Стосунки, а і одразу гарні подарунки від організаторів та спонсорів. Пригощатиме Вікторія Івченко, власниця кав’ярні «Calamarius» своїм фірмовим сирником та магічним трав’яним чаєм. Програму вестиме професійний коуч, спікер, експерт в міжособистісних стосунках – Ірена Слута.

Ірена Слута, коуч, організатор та ведуча Швидких Побачень: «Наша основна ідея - зробити якомога більше людей щасливими! Ми правда хочемо, щоб ви кохали і були коханими! І знаєте, ми правда знаємо, як важко знайти собі пару. І часто саме через те, що не зрозуміло де ж її шукати, насправді? Ходити по вулиці, надіючись, що саме Він зупинить тебе? Чіплятися до дівчат в кафе: «давайте познайомимося»? Ми дуже уважно відбираємо цікавих, адекватних, класних кандидатів та кандидаток. Все задля того, щоб у вас був реальний Шанс!».

Вікторія Івченко, власниця кав’ярні Calamarius: «Кажуть, що шлях до серця чоловіка лежить через шлунок. Я ж переконана, що їжа, напої чинять неабиякий вплив як на чоловіків, так і на жінок. Правильними стравами можна налаштувати людину на позитивний лад, покращити настрій, зробити щасливішими. А ще можна пробудити чуттєвість. Що, власне і зробимо, частуванням наших учасників. Адже у все, що ми готуємо, ми вкладаємо частинку любові до світу, людей, Бога».

Відслідковувати інформацію про подію можна тут. Для участі у проекті потрібно заповнити анкету.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: