У Рівне їде Бумбокс

16 березня о 19:00 в МПК «Текстильник» відбудеться концерт відомої української рок-групи «Бумбокс».

«Голий Король» - міні-альбом гурту Бумбокс, записаний в Києві і Василькові на студіях «Бобiна» і «На хаті Records» звукорежисерами Дмитром Хомулко і Олександром Крамером. Музика для Мас випускає альбом на касетах та в електронному вигляді. Вініл і CD випущені United Music Group. Електронна та CD-версія EP «Голий Король» стали доступними 22 серпня 2017.

Андрій Хливнюк про «Голого Короля»:»Я не писав пісню «Голий Король» про якогось конкретного політичного діяча. Але, думаю, вперше написав пісню-діалог. Діалог з країною. Це серйозна річ, за формою - класичний хіп-хоп, зіграний наживо. Я говорю про «Сталевi квiти» і присвячую її всім волонтерам та небайдужим громадянам. Але є і весела пісня! Є! Після довгих років невеселих пісень, це жарт, якщо що, ми записали веселу пісню – «Болєльщік». І це буде супер-хіт! А ще - «Колишня», з якою ви добре знайомі. «Вечiр в Рiо», написана мною для O.Torvald в 2014 році і виходить тільки зараз.

Ця пісня - чудовий спогад про мою роботу саундпродюсером, в ній дуже багато Боба Хомулко і студії «Бобiна». Без них вона була б просто пшиком. Шоста пісня, «Люди», в її акустичній версії, подарунок нашим слухачам, бонус-трек. У «Королі» мені дуже хотілося, щоб пісні, і не важливо скільки їх - шість чи одинадцять, як зазвичай в наших альбомах, були об`єднані концептуально. Якщо це вдалося - чудово. І якщо меломани подекуди почують відгомони ритм-енд-блюзу, який я багато слухав в процесі роботи над альбомом, це буде вдвічі чудово».
 

Квитки від 200-550 грн. Квитки онлайн: https://rivne.karabas.com/bumboks-r 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: