Рівнян запрошують на перегляд фільмів про про екологію та права людини

Рівненський Кіноклуб медіа просвіти Docudays UA спільно з РОО ВГО «Громадянська мережа ОПОРА», ГО «Екоклуб» та Інформаційно-освітнім простором «InfoHub» розпочинають серію показів неймовірно потужних фільмів про екологію та права людини - 4 документальні фільми, які допоможуть вам переосмислити себе та дійсність навколо.

Покази відбудуться 19 листопада (17.00), 3 грудня (17.00), 13 грудня (16.30) та 27 грудня (16.30) в Інформаційно-освітньому просторі Інфохаб. Вхід вільний.

ФБ-івент: https://www.facebook.com/events/373362996452887/

Детальніше:

Планета, на якій усі ми з вами живемо - це наш спільний дім. А про свій дім - як правило, дбають. Правда, по-різному.

Що спільного між питаннями екології та правами людини? Чому ці поняття настільки поєднані, що навіть цьогорічний XIV Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проходить під назвою 4° Прощавай людино!?

Насправді - більшість з нас ще дуже багато всього не знає, або не помічає.

Коли Фестиваль Docudays UA мандрує світом та Україною, 4 ініціативи вирішили долучитися до медійного висвітлення тематики екології та прав людини.Рівненський Кіноклуб медіа просвіти Docudays UA “Права людини крізь об?єктив, Рівненська ГО Екоклуб, Громадянська мережа ОПОРА / Рівне та Інформаційно-освітній простір INFOHUB представляють вашій увазі серію фільмів, які розривають різні аспекти впливу екології на наше повсякдення і на права людини.

Ці фільми, можливо, шокують вас, можливо - змусять замислитися над тим, про що ви раніше ніколи не думали, але точно не залишать вас такими, як ви буди до їх перегляду.

Отож:

Перша кінострічка - це скандальний фільм фотографа дикої природи Яна Артюса-Бертрана та режисера Люка Бессона, знятий у 2009 році за назвою «Дім». Чомусь аж 36 країн порахували, що в них цей фільм не може демонструватися, і заборонили його показ. Але це не завадило мільярдним переглядам картини.

Другий фільм - розповідає доволі близьку українцям історію людей, які змушені були покинути свої домівки через ядерну катастрофу. Як склалолся їхнє життя? Чи подбала про цих людей держава? Дізнаєтеся у фільмі «Вітаємо вас на Фукусімі» (2013) бельгійського режисера Алена дель Альо.

У третьому фільмі наші глядачі поринуть у глибину споглядання живої природи та результату життєдіяльності людей. «Самсара» (2011) режисера Рона Фріке значно відрізнятиметься від більшості того, що ми демонструємо в рамках Докуклубу, однак - ми впевнені, що ця кінострічка стане чудовим логічним та естетичним доповненням цієї серії фільмів.

Зрештою, четвертий фільм, який ми пропонуємо глядачам напередодні Нового року - це чуттєва та глибока історія хлопчика на ім`я Лінар, який чекає на... серце. Чому іноді законодавство, яке повинне максимально захищати людину та її право на життя, стає перепоною для самого життя? Та чи вдасться Лінарові дочекатися свого нового серця? Режисерка Настя Тарасова настільки перейнялася історією Лінара, що вирішила екранізувати її в одноіменному фільмі 2013 року.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: