«Антитіла» привезуть у Рівне «Сонце»

24 лютого у Рівному в рамках всеукраїнського туру на підтримку нового альбому «Сонце» відбудеться концерт гурту «Антитіла».


Тур «Сонце» – це нова програма, сучасне світлове шоу, і, як завжди драйв, незабутні емоції та щире спілкування з шанувальниками. Гурт відвідає більше 30 міст України і, крім нових пісень, прихильники зможуть почути улюблені треки з минулих альбомів.


Тарас Тополя: «Попередній тур «Антитіл» пройшов здебільшого аншлаговими концертами по всій країні, ми завітали у тридцять міст і містечок. Тур 2017, на підтримку нового альбому «Сонце», буде ще потужнішим! Його географія охопить і прифронтові міста, такі як Сєверодонецьк, Покровське, Краматорськ, Маріуполь, і наш підхід до кожного концерту дуже відповідальний. Без перебільшення це буде наймасштабніший тур в історії групи.

Окрім відомих треків, дев’ять абсолютно нових пісень з альбому «Сонце» будуть вперше зіграні наживо.
Важливо, що при такій широкій географії, ми всюди веземо якісне шоу – з відеоекранами, віджеїнгом, сучасним світлом і живим звуком! Це коштує великих зусиль, але ми хочемо донести до всіх куточків країни хороший звук і чесну лірику.


Ми любимо і поважаємо своїх прихильників, а вони нас віддано чекають і заслуговують на найкращі живі концерти у себе вдома. В тисячні концерт-холи, у драмтеатри і палаци спорту ми привеземо «Сонце»! І будемо разом, і буде тепло!»


Концерт відбудеться у Міському Будинку Культури. Початок о 19:00. Вартість квитків від 150 до 390 гривень. Придбати можна тут:
- gastroli.ua: https://goo.gl/MfxGN7
- kasa.in.ua: https://goo.gl/CKbDyq
- Muzzon (ТЦ «Злата Плаза»,вулиця Короленка, 1)
- DAZZLE (вулиця Соборна, 13)
- Міський Будинок Культури (вул.Соборна, 3д).

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: